افزونه نمایش جزئیات سفارشات ووکامرس

فروشگاه های ووکامرسی معمولاً به پلاگین های مختلفی نیاز دارند تا بتوانند امکانات سایت خود را گسترش دهند. پلاگین های مختلفی هستند اما نکته مهمی که وجود دارد، این است که ابتدا باید قابلیت های پلاگین را ببینید تا بدانید آیا واقعاً می توانند نیاز شما را برطرف کنند یا خیر! ممکن است چندین پلاگین مشابه وجود داشته باشند و تفاوت آن ها، در قابلیت هایی است در اختیار کاربران قرار می دهند.

ویژگی های افزونه نمایش جزئیات سفارشات ووکامرس

نمایش جزئیات سفارش به صورت جدول

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این افزونه دارد، این است که شما می توانید تمام جزئیات این پلاگین را به صورت کامل در یک جدول به کاربران نمایش دهید.

تعیین طول و عرض دلخواه برای نمایش تصاویر شاخص

یکی دیگر از قابلیت هایی که این پلاگین حرفه ای در اختیار شما قرار داده است، امکان شخصی سازی اندازه تصویر شاخص است. شما می توانید با توجه به نوع قالب و صفحه جزئیات سفارش تصویر شاخص را هم نمایش دهید.

نمایش تصویر شاخص در کنار جزئیات سفارش

بسیاری از قالب های ووکامرس امکان نمایش تصویر شاخص را در اختیار کاربران قرار نمی دهند و کاربر باید وارد لینک محصول شود تا تصویر آن را ببیند.

شخصی سازی آیکن های بخش نمایش جزئیات

رابط کاربری سایت های فروشگاهی اهمیت زیادی دارد و می تواند نرخ تبدیل و فروش شما را تا حد زیادی افزایش دهد. در بخش جزئیات سفارش آیکن های مختلفی وجود دارند که برای تغییر و شخصی سازی آن نیاز به یادگیری کدنویسی دارید!

نمایش جزئیات به صورت پیشفرض و بدون نیاز به تنظیمات

یکی دیگر از قابلیت های این پلاگین بسیار حرفه ای، امکان نمایش جزئیات به صورت خودکار است. کافی است در بخش تنظیمات مشخص کنید که کدام یک از جزئیات در صفحه جزئیات سفارش نمایش داده شود تا این افزونه به صورت خودکار آن را نمایش دهد.

استفاده از کد کوتاه جهت نمایش در برگه دلخواه

در سایت های فروشگاهی ممکن است نیاز به نمایش جزئیات در یک صفحه خاص را داشته باشید که در این صورت، باید پلاگین موردنظر از کد کوتاه پشتیبانی کند! با وجود آن که بسیاری از پلاگین ها از کد کوتاه پشتیبانی نمی کنند،

بهبود صفحه حساب کاربران و بخش سفارش ها

بهبود تجربه کاربری سایت تاثیر زیادی در فروش شما دارد! به عنوان مثال اگر کاربران برای نمایش جزئیات مختلف محصول وارد صفحات مختلفی شوند، با توجه به این که وقت زیادی از آن ها می گیرد ممکن است باعث عدم رضایت آن ها شود.

بخش تنظیمات برای شخصی سازی اطلاعات نمایشی

این پلاگین تنظیمات بسیار خوبی در اختیار شما قرار می دهد و می توانید همه چیز را شخصی سازی کنید. در بخش تنظیمات این پلاگین به راحتی می توانید نمایش اطلاعات و جزئیات سفارش کاربران را شخصی سازی کنید.

تصاویری از پلاگین

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop