Inline Related Posts Proate

افزونه نمایش مطالب مرتبط هوشمند

افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند Inline Related Posts Pro با کمک یک الگوریتم قدرتمند به صورت خودکار مطالب مرتبط با نوشته را از دسته و برچسب ها گرفته و در مطلب نمایش میدهد.. نیازی نیست شما هیچ کاری انجام دهید. این افزونه وردپرس به صورت خودکار باکس‌ ها را به درون مقالات شما اضافه می‌کند و نیازی به هیچ کار اضافه‌ ای نیست.

ویژگی‌های کلیدی افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند
بازدید صفحه خود را به شدت افزایش دهید.

افزونه Inline Related Posts به شما کمک می کند تا خوانندگان سایت خود را در حالی که هنوز در حال خواندن یک پست هستند، مجذوب خود کنید

ما به وقت شما اهمیت می دهیم!

با افزونه هوشمند  نمایش پست های مرتبط با کمترین هزینه و کاملا هوشمند اطلاعات مرتبط با مقاله ای که بازدیدکننده سایت شما مطالعه میکند در قابی زیبا به او پیشنهاد می شود که منجر به نتایج زیر خواهد شد.

آیا می دانید .....

روزنامه‌های بزرگ مانند Entrepreneur، وال استریت ژورنال، بی‌بی‌سی، بیزینس اینسایدر، فایننشال تایمز و بسیاری دیگر قبلاً این مشکل را شناسایی کرده و با گذاشتن پست‌های مرتبط در داخل مقاله آن را حل کرده‌اند.

بهبود سئو

به طور خودکار جعبه پست های مرتبط را در مقالات خود تزریق کنید. بازدیدهای صفحه خود را افزایش دهید.

شما نیازی به انجام کاری ندارید.

شما نیازی به انجام کاری ندارید.
افزونه Inline Related Posts دارای یک الگوریتم قدرتمند است

 این افزونه به صورت خودکار کادرها را در مقالات شما وارد می کند، بدون کار اضافی.این پلاگین  جالب اما دستی نیست .افزونه Inline Related Posts دارای یک الگوریتم قدرتمند است که به طور خودکار قواعد دستور زبان را در محتوا مانند علائم نقطه گذاری، شکست خط، پاراگراف ها، برچسب ها شناسایی می کند و کادرهای مرتبط را تنها در صورت امکان درج می کند و از شکست محتوا جلوگیری می کند.

Inline Related Posts

ویژگی‌های دیگر افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند

افزونه Inline Related Posts به شما کمک می کند تا خوانندگان سایت خود را در حالی که هنوز در حال خواندن یک پست هستند، مجذوب خود کنید.سئوی خود را بهبود بخشید و بازدید از صفحه را افزایش دهید و نرخ پرش را کاهش دهید و مهمتر از آن، تعامل با مخاطبان خود را بهبود بخشید و زمان لازم را برای تبدیل شدن به مشتریان و مشتریان خود حفظ کنید.

مطالب مرتبط بر اساس برچسب و دسته

دارای کدنویسی کاملا استاندارد و بروز

امکان سفارشی سازی باکس نوشته

تصاویر افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند Inline Related Posts

در زیر شما میتوانید تصاویری از محیط Inline Related Postsمشاهده کنید.