Inline Related Posts

افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند

افزونه Inline Related Posts به صورت اتوماتیک پست های مرتبط را در مقالات و محتوای شما اضافه می کند بنابراین با کمترین هزینه و کاملا هوشمند پست و نوشته های مرتبط با مقاله ای که بازدیدکننده سایت شما مطالعه میکند در قابی زیبا به او پیشنهاد می شود. افزونه پست های مرتبط در وردپرس یکی از بهترین راهکارهای لینکسازی داخلی و هدایت کاربر به مقالات مرتبط به صورت هدفمند است.
    • بازدید صفحه خود را به شدت افزایش دهید.
    • توجه خوانندگان را جلب کنید.

توجه خوانندگان

سئو

افزایش ماندگاری کاربر

بهینه سازی سئو

امکان درج تصویر در باکس

کاملا فارسی و راست چین

ویژگی‌های کلیدی افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند

ما به وقت شما اهمیت می دهیم!

با افزونه هوشمند نمایش پست های مرتبط با کمترین هزینه و کاملا هوشمند اطلاعات مرتبط با مقاله ای که بازدیدکننده سایت شما مطالعه میکند در قابی زیبا به او پیشنهاد می شود که منجر به نتایج بهتر خواهد شد.

بازدید صفحه خود را به شدت افزایش دهید.

افزونه Inline Related Posts به شما کمک می کند تا خوانندگان سایت خود را در حالی که هنوز در حال خواندن یک پست هستند، مجذوب خود کنید

بازدید صفحه خود را به شدت افزایش دهید.

hفزونه Inline Related Posts به شما کمک می کند تا خوانندگان سایت خود را در حالی که هنوز در حال خواندن یک پست هستند، مجذوب خود کنید

آیا می دانید .....

روزنامه‌های بزرگ مانند Entrepreneur، وال استریت ژورنال، بی‌بی‌سی، بیزینس اینسایدر، فایننشال تایمز و بسیاری دیگر قبلاً این مشکل را شناسایی کرده و با گذاشتن پست‌های مرتبط در داخل مقاله آن را حل کرده‌اند.

بهبود سئو

ه طور خودکار جعبه پست های مرتبط را در مقالات خود تزریق کنید. بازدیدهای صفحه خود را افزایش دهید.

شما نیازی به انجام کاری ندارید.
افزونه Inline Related Posts دارای یک الگوریتم قدرتمند است

 این افزونه به صورت خودکار کادرها را در مقالات شما وارد می کند، بدون کار اضافی.این پلاگین  جالب اما دستی نیست .افزونه Inline Related Posts دارای یک الگوریتم قدرتمند است که به طور خودکار قواعد دستور زبان را در محتوا مانند علائم نقطه گذاری، شکست خط، پاراگراف ها، برچسب ها شناسایی می کند و کادرهای مرتبط را تنها در صورت امکان درج می کند و از شکست محتوا جلوگیری می کند.

Inline Related Posts

ویژگی‌های دیگر افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند

افزونه Inline Related Posts به شما کمک می کند تا خوانندگان سایت خود را در حالی که هنوز در حال خواندن یک پست هستند، مجذوب خود کنید.سئوی خود را بهبود بخشید و بازدید از صفحه را افزایش دهید و نرخ پرش را کاهش دهید و مهمتر از آن، تعامل با مخاطبان خود را بهبود بخشید و زمان لازم را برای تبدیل شدن به مشتریان و مشتریان خود حفظ کنید.

تصاویر افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند Inline Related Posts

در زیر شما میتوانید تصاویری از محیط Inline Related Postsمشاهده کنید.

بستن